Export stanów towarów kartotek towarowych do plików CSV,XML

Robot do automatycznego eksportowania stanów magazynowych, kartotek towarowych oraz innych metadanych do innych systemów informatycznych. Program w określonym interwale czasowym zdefiniowanym w harmonogramie Windows przygotowuje i zapisuje pliki CSV XML do zdefiniowanego folderu

Subiekt Nexo we współpracy z EDI

Posiadam komplet rozwiązań do współpracy z dostawcami oraz odbiorcami z wykorzystaniem platformy EDI.Wymiana dokumentów z systemem Subiekt Nexo oraz operatorem EDI jest w pełni automatyczna.

Dropshipping w Subiekt Nexo

ykorzystując możliwości Sfery/API w programach Insert, uruchomiłem kompleksowego robota do realizacji procesu dropshippingu. Rozwiązanie jest w całości autonomiczne i w pełni automatyczne.
Proces rozpoczyna się od zamówienia klienta z dowolnego źródła. Robot dzieli pozycje zamówienia na poszczególnych dostawców, następnie tworzy do nich zamówienia i wysyła je dowolnym kanałem (e-mail/edi).
Do klienta trafia elektroniczny dokument sprzedaży oraz zamówione pozycje, za których realizacje odpowiadają Nasi dostawcy.
Dzięki automatyzacji procesu, koszt jego obsługi jest bardzo niski.

Generator ZD - wsparcie działu zakupów

Program ma funkcjonalność tworzenia zamówienia do dostawcy w oparciu o dane: stany magazynu oraz sprzedaży za dany okres. Ilość zamawiana wyliczana przez program może być skorygowana przez pracownika. Finałem działania programu jest utworzenie dokumentu w systemie Subiekt Nexo.
Program jest rozszerzalny w sposób określony przez potrzeby
wskazane przez użytkownika.
Celem programu jest ułatwienie pracownikom/właścicielom
ustalanie zamawianych ilości i ich optymalizacja np. przez blokadę możliwości zamówienia zbyt dużych ilości.

Faktura ECOD  -  program do tworzenia faktur w formacie EDI.

Zamówienie ECOD - program do wczytywania zamówień z formatu EDI do Nexo.

XML Export - oprogramowania do automatycznego eksportu danych z Nexo do pliku CSV (dane o towarach, kontrahentach) do współpracy z aplikacjami zewnętrznymi, sklepami internetowymi. Koszt rozwiązania wraz z wdrożeniem 300 zł netto.

CSV Export - oprogramowania do automatycznego eksportu danych z Nexo do pliku CSV (dane  o towarach, kontrahentach) do współpracy z aplikacjami zewnętrznymi, sklepami internetowymi. Koszt rozwiązania wraz z wdrożeniem 300 zł netto.

Wzorzec wydruku Faktury Sprzedaży z listą nierozliczonych należności. Koszt wydruku wraz z wdrożeniem 200 zł netto.

Wzorzec wydruku  Paragon Imienny z listą nierozliczonych należności. Koszt wydruku wraz z wdrożeniem 200 zł netto.

Integrator Subiekt Nexo z Afterbuy - rozwiązanie to synchronizator danych pomiędzy portalem afterbuy a systemem Nexo. Synchronizator działa w wielu wymiarach dostosowanych do potrzeb klienta.